با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

/, دسته‌بندی نشده/با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

دستگاه وکیوم آقایان یکی از ابزارهایی است که در چند سال اخیر برای درمان ناتوانی جنسی مردان و اختلال نعوظ آنها تجویز می‌شود.

این دستگاه به دلیل کاهش مصرف دارو در آقایان از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است و عوارض جانبی آن بسیار کمتر است. البته هنوز هم به دلیل خجالتی بودن و عدم شناخت کافی نسبت به مزایای استفاده از این دستگاه، ابهاماتی در مورد نحوه استفاده از آنها و کلیات دستگاه وکیوم آقایان وجود دارد.

با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

 به منظور برطرف کردن این ابهامات و ایجاد شرایط مناسب برای استفاده از پمپ وکیوم آقایان، در این مطلب به طور کامل به معرفی آنها خواهیم پرداخت و نشان خواهیم داد که نحوه استفاده استاندارد از آنها به چه صورت است.

دستگاه وکیوم آقایان چیست؟

دستگاه وکیوم آقایان یکی از محبوب‌ترین روش‌های درمان اختلال نعوظ در مردان است. این دستگاه ساز و کار نسبتاً ساده‌ای دارد و به راحتی می‌توان از آن به شکلهای مختلف استفاده کرد. با این وجود، اقدامات احتیاطی در مورد این دستگاه‌ها وجود دارد که می‌تواند خطر آسیب و عوارض جانبی استفاده نادرست از آنها را کاهش دهد و تاثیرگذاری آن را بالا ببرد.

پمپ وکیوم آلت تناسلی به عنوان یک پمپ ایجاد خلأ شناخته می‌شود که در آن قسمت‌های مختلفی ایجاد شده است:

  • یک لوله که بر روی آلت تناسلی فرد قرار می‌گیرد
  • یک حلقه یا یک قسمت مهروموم کننده که در قسمت پایه آلت تناسلی قرار می‌گیرد
  • یک بسته ایجاد وکیوم به صورت دستی یا الکترونیکی که هوا را از داخل لوله خارج کرده و باعث ایجاد نعوظ می‌شود.

 دستگاه وکیوم آقایان ممکن است با توجه به شرایط فرد تجویز شود و نوع آن برای اختلالات نعوظ ضعیف و اختلالات نعوظ شدید متفاوت باشد. برای کسانی که با مشکل ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ مواجه نیستند، استفاده از این دستگاه گزینه مناسبی نیست و پیشنهاد نمی‌شود.

روش استفاده از دستگاه وکیوم آقایان

با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

 استفاده از دستگاه وکیوم آقایان ممکن است در ابتدا کمی ناخوشایند به نظر برسد، اما به طور کلی استفاده از آن بسیار ساده و برای همه افراد امکان پذیر است. نحوه استفاده از این دستگاه به این صورت است که فرد لوله را بر روی آلت تناسلی خود قرار می‌دهد. برخی از افراد ممکن است از یک روان کننده برای جلوگیری از تأثیر لوله بر روی آلت تناسلی استفاده کنند.

 در این حالت با روشن شدن پمپ به کمک باتری یا با استفاده از دست، هوای داخل لوله به مرور زمان خارج می‌شود و باعث ایجاد خلا می‌شود. تغییر فشار هوای داخل لوله سبب ایجاد خون رسانی توسط عروق خونی در آلت تناسلی می‌شود. این پدیده ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا فرد به نعوظ کامل برسد. پس از این حالت فرد می‌تواند دستگاه و لوله را خارج کرده و به مقاربت و رابطه جنسی بپردازد.

این مطلب را از دست ندهید:  انحنای عضو مردانه و راه های درمان آن

 آیا لازم است از حلقه آلت تناسلی استفاده کنیم؟

عکس سیستم‌های پمپ وکیوم آلت تناسلی شامل یک حلقه آلت تناسلی یا یک حلقه تنگ کننده هستند که در پایه آلت تناسلی فرد قرار می‌گیرد. وظیفه این پمپ، حفظ نعوظ آلت تناسلی از طریق محدود کردن جریان خروجی از آلت است.  سوالی که اینجا وجود دارد این است که آیا لازم است حلقه تناسلی در طول رابطه جنسی باقی بماند؟ هنگامی که فرد بعد از استفاده از دستگاه به حالت نعوظ می‌رسد، می‌تواند لوله را برداشته و حلقه را تا زمان پایان رابطه جنسی حفظ کند. اما این باقی ماندن نباید از ۳۰ دقیقه بیشتر طول بکشد؛ زیرا این موضوع حرکت جریان خون در داخل آلت تناسلی را تحت تأثیر قرار داده و ممکن است به آن آسیب برساند.

مزایای دستگاه وکیوم آقایان

با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

پمپ آلت تناسلی برای ایجاد حالت نعوظ در اکثر افراد مؤثر هستند. مدت زمان نعوظ ایجاد شده به خود فرد بستگی دارد که معمولاً در حدود ۳۰ دقیقه یا بیشتر است. برخی از افراد ممکن است از پمپ زودتر استفاده کنند یا چند دقیقه قبل از مقاربت عمل نعوظ را انجام داده و منتظر بماند.

 به طور کلی دستگاه وکیوم آقایان ایمنی بالایی دارد و هیچ کدام از عوارض جانبی گزارش شده برای داروهای درمانی را ندارد. این روش یک روش غیر تهاجمی است که مانند ایمپلنت آلت تناسلی نیاز به عمل جراحی ندارد. از لحاظ قیمت، پمپ‌های وکیوم نسبت به داروها و سایر روش‌های درمانی ارزان‌تر است و می‌توان آن را به صورت مرتب و بدون هزینه‌های تکراری مورد استفاده قرار داد.

 جالب است بدانید که پمپ وکیوم آلت تناسلی حتی پس از برخی از عمل‌های جراحی مانند جراحی پروستات یا پرتودرمانی برای سرطان پروستات هم قابل استفاده است. یکی دیگر از مزایای این پمپ این است که می‌توان آن را همراه با سایر روش‌های درمانی مانند قرص‌ها و بدون هیچ گونه خطر اضافی مورد استفاده قرار داد. در برخی از مردان، استفاده منظم از این پمپ‌ها ممکن است آنها را به نعوظ طبیعی نزدیک کند.

 عوارض دستگاه وکیوم آقایان؟!

در صورت استفاده صحیح از دستگاه وکیوم آقایان، خطرات و عوارض جانبی کمی برای آن وجود دارد و حتی ممکن است در بدن شما هیچ پاسخی نسبت به این روش درمانی دیده نشود. برخی از افراد ممکن است بتوانند در طول روز یک یا چند بار از آن استفاده کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است مجبور باشند که تنها یک بار در روز از آن استفاده کند.

 برای استفاده از این پمپ وکیوم لازم است که دستورالعمل آن به شکل دقیق اجرا شود. ایجاد فشار هوای بیش از حد در داخل لوله می‌تواند به آلت تناسلی فرد آسیب برساند. همچنین احتمال خونریزی خفیف در زیر پوست آلت تناسلی وجود دارد. استفاده از این دستگاه ممکن است به ایجاد لکه‌های قرمز کوچک منجر شود که بعد از مدت زمانی از بین می‌روند.

 به علت ماهیت دستگاه، ممکن است برخی از افراد از لحاظ ذهنی آمادگی استفاده از آن را نداشته باشند و یا شرکای جنسی آنها احساس ناراحتی و ناخوشایندی در ابتدای استفاده از آن داشته باشد. اما به مرور زمان مشکلات روحی و روانی هم برطرف می‌شود و آلت تناسلی مرد به اندازه‌ای سفت و محکم می‌شود که دو طرف از آن رضایت کامل دارند.

اکثر مردان مبتلا به اختلال نعوظ می‌توانند از پمپ آلت تناسلی با خیال راحت استفاده کنند، اما استفاده همزمان از داروهای کاهش فشار خون مانند وارفارین، احتمال عوارض خونریزی داخلی را افزایش می‌دهد. همچنین اختلالات کم خونی مانند سلول‌های داسی شکل موجب بروز حوادث خونریزی یا لخته شدن خون در زیر پوست می‌شوند. بنابراین در این موارد هم باید استفاده از دستگاه تحت نظر پزشک و شرایط خاص انجام گیرد.

این مطلب را از دست ندهید:  برای افزایش اندازه آلت تناسلی نیازی به تیغ جراحی ندارید

در اینجا توصیه می‌کنم که مطلب ما با عنوان ۹ روش محبوب برای درمان ناتوانی جنسی مردان را مطالعه کنید.

 چگونه می‌توانم یک دستگاه وکیوم آقایان پیدا کنم؟

اگر به استفاده و خرید دستگاه وکیوم آقایان علاقه دارید، باید قبل از هر چیزی با پزشک خود صحبت کنید. خرید دستگاه وکیوم به صورت تجویز شده توسط پزشک این اطمینان را به وجود می‌آورد که پمپ خریداری شده و توصیه شده با شرایط شما همخوانی دارد و استانداردهای کافی را دارد. نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که شاید همه داروخانه‌ها از این دستگاه نداشته باشد، بنابراین لازم است که با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و از آنها در مورد این دستگاه بپرسید.

برای سفارش خرید دستگاه وکیوم و مشاوره با کارشناسان ما می‌توانید از شماره تماس‌های درج شده در این وب سایت کمک بگیرید.

 آیا می‌توانم بدون تجویز پزشک خرید دستگاه وکیوم آقایان را انجام دهم؟

انواع مختلفی از این دستگاه‌ها در بازار موجود است که بسیاری از آنها توسط وزارت بهداشت یا آژانس‌های بهداشتی تأیید نشده‌اند. شاید بهتر باشد که برای خرید این دستگاه‌ها به سراغ شرکت‌های معتبر و شناخته شده در سطح بازار و اینترنت بروید و یا فروشگاه‌هایی را پیدا کنید که به صورت آنلاین محصول مورد نظر را در اختیار شما قرار می‌دهند.

 چه چیزهایی به هنگام خرید دستگاه وکیوم آقایان باید در نظر داشته باشم؟

موارد زیادی در هنگام انتخاب پمپ وکیوم وجود ندارد اما لازم است که چند مورد را در نظر داشته باشیم. یکی از این موارد، محدود کننده خلأ است. این ابزار باعث می‌شود که فشار هوای داخل لوله بیش از حد کاهش می‌یابد و به صورت بالقوه به آلت تناسلی شما لطمه نزند.

 اندازه حلقه که در اطراف پایه آلت تناسلی قرار می‌گیرد هم اهمیت ویژه‌ای دارد. اندازه این حلقه باید با اندازه آلت تناسلی شما همخوانی داشته باشد که نه خیلی تنگ و ناراحت کننده باشد و نه خیلی باز باشد که مقاومت چندانی در برابر جریان خون ایجاد نکند.

قیمت دستگاه وکیوم آقایان به چه صورت است؟

از آنجایی که پمپ آلت تناسلی برای درمان اختلالات نعوظ تجویز می‌شود، احتمالاً شرکتهای بیمه برای آن پوشش خاصی نداشته باشند. قیمت این دستگاه‌ها با توجه به نوع آنها با یکدیگر متفاوت است و ممکن است شما برای هر مدل با یک قیمت مواجه شوید. بنابراین برای اطلاع از قیمت دستگاه وکیوم آقایان بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

 نتیجه گیری

در حدود ۴۰ درصد از مردان ۴۰ سال به بالا تحت تأثیر اختلال نعوظ قرار دارند و اکثر مردان ۷۰ ساله و بالاتر با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند. این موضوع می‌تواند اعتماد به نفس و خودباوری آنها را تحت تأثیر قرار داده و منجر به مشکلاتی در روابط عاطفی زندگی آنها شود. روش‌های مختلفی برای درمان اختلال نعوظ وجود دارد که استفاده از دستگاه وکیوم آقایان یکی از این موارد است. این دستگاه می‌تواند امتیازات متعددی برای فرد به همراه داشته باشد که عملکرد جنسی و عاطفی او را بهبود ببخشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه‌ها و نحوه خرید آن‌ها می‌توانید با ما در تماس باشید.

4.4/5 ( 5 نظر )

نظر خود را ثبت کنید