گروه مهندسی پزشکی «همراه» فعالیت خود را از سال 1379 پس از اختراع دستگاه واکیوم همراه شروع نمود. این دستگاه طی سال ها تحقیق و بررسی در زمینه ناتوانی جنسی مردان در اداره ثبت اختراعات به ثبت رسید و بررسی های کلینیکی آن در دانشگاه ایران و بنیاد جانبازان انجام گردید که مشخص شد از نمونه های مشابه خارجی عملکرد بهتری دارد. این دستگاه تحت نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و با مجوز وزارت صنایع تولید گردید.
شانس موفقيت دستگاه واکیوم همراه در افرادی که فقط يکبار سابقه نعوظ کامل داشته اند و هم اکنون دچار ناتوانی جنسی شده اند %100خواهد بود. در صورتی که مشابه خارجی آن تنها در %70 موارد موثر بوده است.

دستگاه واکیوم همراه در موارد ديگری همچون افرادی که قادر به حفظ نعوظ خود نيستند، افرادی که دچار کوچکی عضو هستند، بيماران دچار زود انزالی و افرادی که دچار انحنا در عضو خود می باشند نيز موثر است.

البته بهره گيری کامل از دستگاه وکیوم همراه بستگی زيادی به فراگيری کامل روش استفاده دقيق از آن و تمرينات مکرر دارد و در صورت عدم موفقيت بهتر است که جهت رفع مشکل و مشاوره با دفتر مرکزی تماس حاصل گردد.

دستگاه واکیوم همراه دارای قيمت بسيار مناسب در مقايسه با ساير روش های درمان ناتوانی جنسی می باشد. لازم به ذکر است که دستگاه واکيوم همراه درمورد ناتوانی جنسی (درصورت موثر نبودن) تا يک ماه گارانتی جهت بازگردانيدن دارد.

بدنبال استقبال بسیار خوب و موفقیت آمیز از دستگاه واکیوم همراه تاکنون این گروه موفق به طراحی، ساخت وثبت اختراع دستگاه های متعددی در زمینه این گونه بیماران گردیده که پس از اقدامات اولیه جهت تایید آن تحت نظر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و وزارت صنایع به تولید رسیده است.

برای اعتمادِ شما ارزش قائلیم…

گروه مهندسی پزشکی «همراه» برای سهولت در انتخابِ شما، عملکرد دستگاه ها را از هر لحاظ ضمانت می کند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید…

[instagram-feed num=9 cols=3]
2.7/5 (3 نظر)