زود انزالی یا انزال زودرس یکی از مشکلاتی است که برخی از مردان با آن مواجه بوده و به دنبال برطرف کردن آن هستند. زود انزالی به چه وضعیتی گفته می‌شود؟ آیا می‌توان آن را درمان یا به حداقل رساند؟ چه چیزهایی می‌توانند آن را کاهش یا افزایش دهند؟ مشاوره رایگان درمان زود انزالی می‌تواند به بیماران برای کنترل این وضعیت کمک‌کننده باشد. چه عواملی سبب بروز زود انزالی در مردان خواهند شد؟ بیماری، استرس و فشارهای روزانه می‌توانند عواملی موقت و دائمی برای این بیماری باشند. درمان انزال زودرس توسط مشاوران رایگان در سایت‌های معتبر برای کنترل و بهبود آن در کوتاه‌مدت روش‌های گوناگونی را پیشنهاد می‌کنند که در این مقاله با روند درمان آشنا خواهیم شد.

مشاوره رایگان زود انزالی چیست؟

ساختار نرمال و طبیعی رابطه جنسی در مردان با شایع‌ترین رفتارهای جنسی مانند انزال زودرس مختل شده و نیاز به درمان دارد. زود انزالی در واقع ارضا شدن جلوتر از زمان است و مشاوره رایگان درمان زود انزالی زیر نظر متخصص برای درمان این اختلال صورت میگیرد. چنانچه مردها همزمان با عمل دخول یا حتی پیش از آن ارضا شوند نمی‌توانند چرخه جنسی را به خوبی ادامه دهند. ممکن است افراد در این نوع رابطه جنسی دچار نارضایتی شده و حس ناخوشایندی داشته باشند. بنابراین درمان زود انزالی آن نیز تحت نظر متخصصان ماهر بسیار مهم و ضروری است. شاید برخی از افراد اختلال نعوظ را با زود انزالی اشتباه بگیرند؛ اما باید بدانید که این دو یکسان نیستند.

این مطلب را نیز از دست ندهید:  راز و رمزهای رابطه جنسی در دوران بارداری

اگر مرد پیش از آماده شدن شریک جنسی حالت انزال به او دست دهد و نتواند آن را کنترل کند، در واقع دچار انزال زودرس شده است. روند جنسی در این صورت مختل شده و مرد نمی‌تواند آن را ادامه دهد و شریک جنسی خود را راضی نگه دارد. لازم به ذکر است که در این صورت مرد نیز احساس خوب و رضایت‌مندی نخواهد داشت. زود انزالی ممکن است از زمان بین 40 ثانیه تا یک دقیقه‌ و نیم اتفاق بیفتد که این خود زمان بسیار کمی محسوب می‌شود. همچنین باید بدانید که برای درمان این مشکل روش‌های روانشناختی و مشاوره‌های موجود در این خصوص نیز می‌توانند نقش مهمی داشته باشند و چرخه رابطه‌ جنسی را به روال عادی بازگردانند.

چگونه می توان  با مشاوره رایگان زود انزالی، این اختلال را درمان کرد؟

چگونه می توان زود انزالی را درمان کرد؟

چگونه می توان زود انزالی را درمان کرد؟

در حدود 30 درصد از مردان بین سنین 18 تا 50 سال با مشکلاتی همچون انزال زودرس در طول زندگی خود مواجه می‌شوند. همچنین می‌توان زود انزالی یا انزال زودرس را به عنوان شایع‌ترین اختلال جنسی در بین آقایان نام برد که برای مقابله با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. علت بروز این مشکل چیست؟ دلایل گوناگونی برای ایجاد زود انزالی وجود دارند که بیمار در صورت مواجهه می‌بایست آن‌ها بررسی و درمان نماید. چنانچه ریشه و علت آن به درستی تشخیص داده شود، درمان آن نیز آسان‌تر خواهد شد. راهکارهای درمانی بعد از شناسایی دقیق علت انزال زودرس توسط پزشک مربوطه می‌تواند مطمئن‌تر و اثربخش‌تر باشد.

علاوه‌بر آن نباید فراموش کنید که برای درمان نیاز به جلسات متعدد مشاوره و گاهی نیز مراجعه به مطب خواهید داشت و باید برای درمان قطعی، داروهای تجویز شده به طور مرتب مصرف شوند. گاهی اوقات بهتر است فرد مورد نظر به همراه همسر خود در برخی از جلسات مشاوره در خصوص رابطه جنسی به صورت حضوری شرکت نماید.

این مطلب را نیز از دست ندهید:  واکسن پاپیگولارد چیست و چه کاربردی دارد؟

آشنایی با بهترین نوع پوزیشن و آموزش رابطه زناشویی هر دو از نیازمندی‌هایی هستند که برخی از زوجین برای برطرف شدن مشکل زود انزالی به آن احتیاج دارند. همچنین می‌توان به طور جداگانه یا همزمان با هر دوی آن‌ها در رابطه با نیازها و خواسته‌هایشان سوالاتی را پرسیده تا وظایف خود را بدانند. لازم به ذکر است که پیش‌نوازی قبل از شروع رابطه نیز می‌تواند بسیار مهم باشد که برخی از افراد به درستی از آن آگاه نیستند.

علت بروز زود انزالی

علت بروز زود انزالی

علت بروز زود انزالی

اختلالات روانی یا ضعف جسمانی از شایع‌ترین علل موجود در بین ده‌ها علت موجود برای انزال زودرس در بین مردان به شمار می‌رود. زمانی که فرد بیمار از حالت و وضعیت روحی و جسمی خوبی برخوردار نباشد، برای درمان می‌تواند از مشاوره رایگان کمک بگیرد. همچنین مشاوره رایگان در این‌ رابطه می‌تواند از بروز مشکلات حادتر و رسیدن به مراحل بعدی بیماری جلوگیری به عمل آورد. شناسایی صحیح و به موقع این مشکلات برای بسیاری از افراد اثربخش و مفید خواهد بود. شایع‌ترین علل بروز زود انزالی در مردان به شرخ هستند.

 • بالا رفتن سن
 • وجود عفونت‌هایی در مجراهای مثانه
 • برخی از عوامل ارثی و ژنتیکی
 • کاهش سروتونین ضروری در بدن
 • برخورداری از برخی بیمارهای روانی همچون افسردگی
 • استرس و اضطراب در طول رابطه جنسی
 • داشتن بیمارهایی نظیر گلوکوم یا دیابت شیرین
 • عدم کارکرد درست سلول‌های کبدی
 • پریشانی فیزیولوژی در صورت بی‌کفایتی و عملکرد نادرست در یک رابطه

زود انزالی چه اثرات و عوارضی را به دنبال خواهد داشت؟

زود انزالی چه اثرات و عوارضی را به دنبال خواهد داشت؟

زود انزالی چه اثرات و عوارضی را به دنبال خواهد داشت؟

بیشترین آسیب‌ها و مشکلات جدی بین زن و شوهر در اثر عدم درمان انزال زودرس در مردان است که می‌تواند سبب بدتر شدن رابطه نیز شود. در یک رابطه جنسی سالم هر دو طرف باید بتوانند غذای روحی و روانی خود را دریافت نمایند. بنابراین زمانی که در حین رابطه جنسی مرد به همسر خود اعتماد و عملکرد درست را منتقل نکند، نمی‌تواند رضایت او را نیز به دست آورد. همچنین در ادامه سبب نارضایتی بیشتر جنسی و سرد شدن رابطه به مرور زمان می‌شود. برخی دیگر از عوارض زود انزالی به شرح زیر هستند:

 • بروز مشکلات و دیگر اختلالات جنسی و روانی در فرد
 • استفاده از هرگونه ژل‌ها و قرص‌های تأخیری
 • جست‌وجو رابطه جنسی پرخطر و سرخوردگی و شرمندگی از شریک جنسی
 • پایین آمدن اعتمادبه‌نفس
 • مشکلات جدی در رابطه
 • وارد شدن به رابطه‌های مخرب
 • زود انزالی و عواقب آن بر سلامتی
 • مشکلات روحی و روانی
 • جدایی و طلاق
این مطلب را نیز از دست ندهید:  آیا رابطه ای بین کمر درد و رابطه ی جنسی وجود دارد؟

مشاوره رایگان تلفنی برای درمان زود انزالی

مشاوره رایگان تلفنی برای درمان زود انزالی

مشاوره رایگان تلفنی برای درمان زود انزالی

زود انزالی در بیشتر مواقع قابل حل یا قابل کنترل است. روش‌های متعددی برای درمان زودهنگام مشکلات انزال زودرس وجود دارند که به طور کلی ایجاد تغییر در سبک زندگی و دیگر فعالیت‌های حمایتی می‌توانند کمک‌کننده باشند. علاوه‌بر آن می‌توان با تقویت اندام‌های جنسی خصوصاً ماهیچه‌های اطراف لگن این عارضه را به حداقل رساند. بهره‌گیری از مشاوره رایگان برای درمان انزال زودرس می‌تواند در بسیاری از موارد به زوجین راهنمایی و کمک کند. روش‌های پیشنهادی در این مشاوره‌ها در درازمدت و از نظر تکنیکال بسیار مناسب بوده و تا حد امکان می‌توانند از بارداری پیشگیری نموده و ضعف را برطرف نمایند.

 

مطالعه مقالات زیر نیز به شما توصیه میشود:

0/5 (0 نظر)