مقالات آموزشی

/مقالات آموزشی
مقالات آموزشی 1398/2/18 14:01:29

به این دلایل هرگز اختلال نعوظ را نادیده نگیرید

متاسفانه درمان اختلال نعوظ از طرف مردان با عکس العمل مناسبی مواجه نمی‌شود و درصد زیادی از آنها از ابراز چنین مشکلی خجالت می کشند. این در حالی است که این بیماری قابل درمان بوده و با استفاده از شیوه های مختلف می توان تاثیر آن را روی زندگی افراد مختلف کم کرد. در ضمن این مشکل می‌تواند زندگی زناشویی و زندگی عادی فرد را تحت تاثیر قرار داده و اعتماد به نفس او را به شدت پایین بیاورد.

در مورد بیماری کرونا بیشتر بدانیم

بیماری کرونا علاوه بر این که به یک بیماری همه گیر تبدیل شده، در حال حاضر به یک معضل اجتماعی هم تبدیل شده و نگرانی های ناشی از ابتلا به آن بسیار خطرناک تر از خود بیماری هستند. در حال حاضر بیشتر خانواده ها با توجه به تعطیلی مدارس و دانشگاه ها ترجیح می دهند که در منزل بمانند. این وضعیت نوعی نگرانی و ترس در خانواده ها به وجود آورده که بیشتر ناشی از عدم اطلاعات کافی نسبت به این ویروس و ناشناخته ماندن آن برای پزشکان و گروه‌های پزشکی است.

10 سوال مهم در رابطه با اختلال نعوظ و نحوه مقابله با آن

اختلال نعوظ یک مشکل جدی در مردان محسوب می شود و با توجه به عدم تمایل آنها در ابراز این بیماری، دروغ پردازی ها و تصورات غلط زیادی در مورد آن وجود دارد که هیچ کدام درست نیست. شاید شما به عنوان یک مرد تعجب کنید که نشستن روی صندلی دوچرخه و ورزش طولانی مدت در بروز این مشکل نقش داشته باشد. حتی برخی از مردان نسبت به مصرف یک رژیم غذایی خاص یا کمبود خواب یا حتی بخشی از افزایش سن خود ابراز نگرانی می کنند.

7 راهکار ساده برای بهبود زندگی جنسی مردان بالای 50 سال

علیرغم اینکه مردان نسبت به بسیاری از مسائل قرص و محکم هستند، در برابر مشکلات جنسی از خود ضعف نشان می‌دهند و همیشه باید به دنبال راهکارهایی برای بهبود زندگی جنسی مردان باشیم. بروز مشکلات مختلف در زندگی جنسی مردان به ویژه در مردان بالاتر از ۵۰ سال بسیار رایج است، اما این بدین معنی نیست که شما هیچ کاری نمی توانید علیه آنها انجام دهید و هیچ گزینه درمانی وجود ندارد.

چرا رها کردن اختلال نعوظ در مردان مسن اشتباه است؟

اختلال نعوظ در مردان مسن یک مشکل رایج است که متاسفانه توسط بسیاری از آنها نادیده گرفته شده و راهکار درمانی خاصی برای آن انجام نمی شود. اما بررسی اورولوژیست ها نشان می دهد که برای افراد مسن هم راهکارهای درمانی وجود دارد و آنها هم می‌توانند از رابطه جنسی خود لذت ببرند. البته طبیعی است که مصرف برخی داروهای خاص و همچنین کاهش توانایی بدن روی عملکرد جنسی افراد مسن تاثیر گذار است.

0/5 ( 0 نظر )