با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

/, دسته‌بندی نشده/با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

دستگاه وکیوم آقایان یکی از ابزارهایی است که در چند سال اخیر برای درمان ناتوانی جنسی مردان و اختلال نعوظ آنها تجویز می‌شود.

این دستگاه به دلیل کاهش مصرف دارو در آقایان از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است و عوارض جانبی آن بسیار کمتر است. البته هنوز هم به دلیل خجالتی بودن و عدم شناخت کافی نسبت به مزایای استفاده از این دستگاه، ابهاماتی در مورد نحوه استفاده از آنها و کلیات دستگاه وکیوم آقایان وجود دارد.

با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

 به منظور برطرف کردن این ابهامات و ایجاد شرایط مناسب برای استفاده از پمپ وکیوم آقایان، در این مطلب به طور کامل به معرفی آنها خواهیم پرداخت و نشان خواهیم داد که نحوه استفاده استاندارد از آنها به چه صورت است.

دستگاه وکیوم آقایان چیست؟

دستگاه وکیوم آقایان یکی از محبوب‌ترین روش‌های درمان اختلال نعوظ در مردان است. این دستگاه ساز و کار نسبتاً ساده‌ای دارد و به راحتی می‌توان از آن به شکلهای مختلف استفاده کرد. با این وجود، اقدامات احتیاطی در مورد این دستگاه‌ها وجود دارد که می‌تواند خطر آسیب و عوارض جانبی استفاده نادرست از آنها را کاهش دهد و تاثیرگذاری آن را بالا ببرد.

پمپ وکیوم آلت تناسلی به عنوان یک پمپ ایجاد خلأ شناخته می‌شود که در آن قسمت‌های مختلفی ایجاد شده است:

 • یک لوله که بر روی آلت تناسلی فرد قرار می‌گیرد
 • یک حلقه یا یک قسمت مهروموم کننده که در قسمت پایه آلت تناسلی قرار می‌گیرد
 • یک بسته ایجاد وکیوم به صورت دستی یا الکترونیکی که هوا را از داخل لوله خارج کرده و باعث ایجاد نعوظ می‌شود.

 دستگاه وکیوم آقایان ممکن است با توجه به شرایط فرد تجویز شود و نوع آن برای اختلالات نعوظ ضعیف و اختلالات نعوظ شدید متفاوت باشد. برای کسانی که با مشکل ناتوانی جنسی یا اختلال نعوظ مواجه نیستند، استفاده از این دستگاه گزینه مناسبی نیست و پیشنهاد نمی‌شود.

روش استفاده از دستگاه وکیوم آقایان

در ویدیو زیر به صورت کامل روش استفاده از دستگاه وکیوم همراه برای شما عزیزان توضیح داده شده است که توصیه میکنیم حتما پیش از مطالعه ادامه متن، آن را مشاهده کنید

 استفاده از دستگاه وکیوم آقایان ممکن است در ابتدا کمی ناخوشایند به نظر برسد، اما به طور کلی استفاده از آن بسیار ساده و برای همه افراد امکان پذیر است. نحوه استفاده از این دستگاه به این صورت است که فرد لوله را بر روی آلت تناسلی خود قرار می‌دهد. برخی از افراد ممکن است از یک روان کننده برای جلوگیری از تأثیر لوله بر روی آلت تناسلی استفاده کنند.

 در این حالت با روشن شدن پمپ به کمک باتری یا با استفاده از دست، هوای داخل لوله به مرور زمان خارج می‌شود و باعث ایجاد خلا می‌شود. تغییر فشار هوای داخل لوله سبب ایجاد خون رسانی توسط عروق خونی در آلت تناسلی می‌شود. این پدیده ممکن است چند دقیقه طول بکشد تا فرد به نعوظ کامل برسد. پس از این حالت فرد می‌تواند دستگاه و لوله را خارج کرده و به مقاربت و رابطه جنسی بپردازد.

 آیا لازم است از حلقه آلت تناسلی استفاده کنیم؟

عکس سیستم‌های پمپ وکیوم آلت تناسلی شامل یک حلقه آلت تناسلی یا یک حلقه تنگ کننده هستند که در پایه آلت تناسلی فرد قرار می‌گیرد. وظیفه این پمپ، حفظ نعوظ آلت تناسلی از طریق محدود کردن جریان خروجی از آلت است.  سوالی که اینجا وجود دارد این است که آیا لازم است حلقه تناسلی در طول رابطه جنسی باقی بماند؟ هنگامی که فرد بعد از استفاده از دستگاه به حالت نعوظ می‌رسد، می‌تواند لوله را برداشته و حلقه را تا زمان پایان رابطه جنسی حفظ کند. اما این باقی ماندن نباید از ۳۰ دقیقه بیشتر طول بکشد؛ زیرا این موضوع حرکت جریان خون در داخل آلت تناسلی را تحت تأثیر قرار داده و ممکن است به آن آسیب برساند.

این مطلب را از دست ندهید:  همه چیز در مورد ناتوانی جنسی مردان

مزایای دستگاه وکیوم آقایان

با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم

پمپ آلت تناسلی برای ایجاد حالت نعوظ در اکثر افراد مؤثر هستند. مدت زمان نعوظ ایجاد شده به خود فرد بستگی دارد که معمولاً در حدود ۳۰ دقیقه یا بیشتر است. برخی از افراد ممکن است از پمپ زودتر استفاده کنند یا چند دقیقه قبل از مقاربت عمل نعوظ را انجام داده و منتظر بماند.

 به طور کلی دستگاه وکیوم آقایان ایمنی بالایی دارد و هیچ کدام از عوارض جانبی گزارش شده برای داروهای درمانی را ندارد. این روش یک روش غیر تهاجمی است که مانند ایمپلنت آلت تناسلی نیاز به عمل جراحی ندارد. از لحاظ قیمت، پمپ‌های وکیوم نسبت به داروها و سایر روش‌های درمانی ارزان‌تر است و می‌توان آن را به صورت مرتب و بدون هزینه‌های تکراری مورد استفاده قرار داد.

 جالب است بدانید که پمپ وکیوم آلت تناسلی حتی پس از برخی از عمل‌های جراحی مانند جراحی پروستات یا پرتودرمانی برای سرطان پروستات هم قابل استفاده است. یکی دیگر از مزایای این پمپ این است که می‌توان آن را همراه با سایر روش‌های درمانی مانند قرص‌ها و بدون هیچ گونه خطر اضافی مورد استفاده قرار داد. در برخی از مردان، استفاده منظم از این پمپ‌ها ممکن است آنها را به نعوظ طبیعی نزدیک کند.

 عوارض دستگاه وکیوم آقایان؟!

در صورت استفاده صحیح از دستگاه وکیوم آقایان، خطرات و عوارض جانبی کمی برای آن وجود دارد و حتی ممکن است در بدن شما هیچ پاسخی نسبت به این روش درمانی دیده نشود. برخی از افراد ممکن است بتوانند در طول روز یک یا چند بار از آن استفاده کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است مجبور باشند که تنها یک بار در روز از آن استفاده کند.

 برای استفاده از این پمپ وکیوم لازم است که دستورالعمل آن به شکل دقیق اجرا شود. ایجاد فشار هوای بیش از حد در داخل لوله می‌تواند به آلت تناسلی فرد آسیب برساند. همچنین احتمال خونریزی خفیف در زیر پوست آلت تناسلی وجود دارد. استفاده از این دستگاه ممکن است به ایجاد لکه‌های قرمز کوچک منجر شود که بعد از مدت زمانی از بین می‌روند.

 به علت ماهیت دستگاه، ممکن است برخی از افراد از لحاظ ذهنی آمادگی استفاده از آن را نداشته باشند و یا شرکای جنسی آنها احساس ناراحتی و ناخوشایندی در ابتدای استفاده از آن داشته باشد. اما به مرور زمان مشکلات روحی و روانی هم برطرف می‌شود و آلت تناسلی مرد به اندازه‌ای سفت و محکم می‌شود که دو طرف از آن رضایت کامل دارند.

اکثر مردان مبتلا به اختلال نعوظ می‌توانند از پمپ آلت تناسلی با خیال راحت استفاده کنند، اما استفاده همزمان از داروهای کاهش فشار خون مانند وارفارین، احتمال عوارض خونریزی داخلی را افزایش می‌دهد. همچنین اختلالات کم خونی مانند سلول‌های داسی شکل موجب بروز حوادث خونریزی یا لخته شدن خون در زیر پوست می‌شوند. بنابراین در این موارد هم باید استفاده از دستگاه تحت نظر پزشک و شرایط خاص انجام گیرد.

در اینجا توصیه می‌کنم که مطلب ما با عنوان ۹ روش محبوب برای درمان ناتوانی جنسی مردان را مطالعه کنید.

اگر هنوز در مورد دستگاه وکیوم آقایان مردد هستید اینجا را کلیک کنید

 چگونه می‌توانم یک دستگاه وکیوم آقایان پیدا کنم؟

اگر به استفاده و خرید دستگاه وکیوم آقایان علاقه دارید، باید قبل از هر چیزی با پزشک خود صحبت کنید. خرید دستگاه وکیوم به صورت تجویز شده توسط پزشک این اطمینان را به وجود می‌آورد که پمپ خریداری شده و توصیه شده با شرایط شما همخوانی دارد و استانداردهای کافی را دارد. نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که شاید همه داروخانه‌ها از این دستگاه نداشته باشد، بنابراین لازم است که با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و از آنها در مورد این دستگاه بپرسید.

برای سفارش خرید دستگاه وکیوم و مشاوره با کارشناسان ما می‌توانید از شماره تماس‌های درج شده در این وب سایت کمک بگیرید.

 آیا می‌توانم بدون تجویز پزشک خرید دستگاه وکیوم آقایان را انجام دهم؟

انواع مختلفی از این دستگاه‌ها در بازار موجود است که بسیاری از آنها توسط وزارت بهداشت یا آژانس‌های بهداشتی تأیید نشده‌اند. شاید بهتر باشد که برای خرید این دستگاه‌ها به سراغ شرکت‌های معتبر و شناخته شده در سطح بازار و اینترنت بروید و یا فروشگاه‌هایی را پیدا کنید که به صورت آنلاین محصول مورد نظر را در اختیار شما قرار می‌دهند.

 چه چیزهایی به هنگام خرید دستگاه وکیوم آقایان باید در نظر داشته باشم؟

موارد زیادی در هنگام انتخاب پمپ وکیوم وجود ندارد اما لازم است که چند مورد را در نظر داشته باشیم. یکی از این موارد، محدود کننده خلأ است. این ابزار باعث می‌شود که فشار هوای داخل لوله بیش از حد کاهش می‌یابد و به صورت بالقوه به آلت تناسلی شما لطمه نزند.

این مطلب را از دست ندهید:  راهکارهای مطمئن برای بزرگ شدن آلت تناسلی مردان

 اندازه حلقه که در اطراف پایه آلت تناسلی قرار می‌گیرد هم اهمیت ویژه‌ای دارد. اندازه این حلقه باید با اندازه آلت تناسلی شما همخوانی داشته باشد که نه خیلی تنگ و ناراحت کننده باشد و نه خیلی باز باشد که مقاومت چندانی در برابر جریان خون ایجاد نکند.

قیمت دستگاه وکیوم آقایان به چه صورت است؟

از آنجایی که پمپ آلت تناسلی برای درمان اختلالات نعوظ تجویز می‌شود، احتمالاً شرکتهای بیمه برای آن پوشش خاصی نداشته باشند. قیمت این دستگاه‌ها با توجه به نوع آنها با یکدیگر متفاوت است و ممکن است شما برای هر مدل با یک قیمت مواجه شوید. بنابراین برای اطلاع از قیمت دستگاه وکیوم آقایان بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

دستگاه وکیوم اقایان

دستگاه وکیوم اقایان

کارایی دستگاه وکیوم آقایان در چه زمینه‌ای است و کار دستگاه چیست؟

بدون شک دستگاه وکیوم مردانه یکی از بهترین ابزارها برای افزایش اندازه آلت تناسلی و به دست آوردن حالت نعوظ مناسب است، اما آیا کارایی دستگاه وکیوم آقایان قابل قبول و استاندارد هست؟ به عنوان پاسخ کوتاه، کارایی این دستگاه در طول زمان برای دانشمندان و محققان علم پزشکی ثابت شده است و اکثر آنها به این دستگاه اعتماد کامل دارند. عدم شناخت مردان نسبت به پمپ وکیوم آلت تناسلی باعث به وجود آمدن ابهاماتی در رابطه با کارایی آنها شده است. با این تفاسیر بحث کردن در مورد کارایی دستگاه وکیوم آقایان می‌تواند بخش مهمی از نگرانی آنها را از بین ببرد و افراد بیشتری برای استفاده از دستگاه وکیوم مردانه اقدام کنند. پس با ما همراه باشید تا این موضوع را به طور کامل بررسی کنیم.

 دستگاه وکیوم آقایان به عنوان دستگاهی برای کمک به مردان برای به دست آوردن حالت نعوظ بزرگتر، تر و طولانی‌تر است که به کیفیت رابطه جنسی آنها کمک می‌کند. این دستگاه‌ها به عنوان راهکار اصلی برای مبارزه با اختلال نعوظ به بازار عرضه می‌شوند، اگرچه نمی‌توان آنها را به عنوان درمان اصلی در از بین بردن علائم اختلالات نعوظ معرفی کرد.

این دستگاه‌ها از خلاء هوا به عنوان ابزاری برای خون رسانی به آلت تناسلی و بالا بردن جریان خون در آن کمک می‌کنند. در نتیجه  با نعوظ بهتر مواجه می‌شود و می‌تواند زندگی جنسی بهتری را نصیب مرد و شریک زندگی کند. انواع مختلفی از دستگاه وکیوم آقایان وجود دارد که پیدا کردن گزینه‌ای مناسب در بازار را سخت می‌کند. از طرف دیگر این موضوع ابهام در مورد کارایی دستگاه آقایان را افزایش می‌دهد و باعث ابهام می‌شود.

 مهم‌ترین نکته در انتخاب دستگاه وکیوم مردانه این است که فرد بعد از استفاده از آنها چه وضعیتی دارد و آیا از عملکرد نعوظ آلت تناسلی و شرایط آن برای برقراری رابطه جنسی راضی هست یا خیر؟!

دستگاه وکیوم آقایان

دستگاه وکیوم آقایان

اختلال نعوظ به عنوان یک مشکل فراگیر و قابل حل

 تعاریف متعددی برای اختلال نعوظ وجود دارد که معروف‌ترین آن ناتوانی مردان در به دست آوردن حالت نعوظ مناسب و سخت است که این حالت را در رابطه جنسی نمی‌توانند حفظ کنند. مشکل اصلی این افراد کاهش جریان خون در آلت تناسلی است که توانایی پر کردن بافت اسفنجی آن را ندارند. عوامل و فاکتورهای مختلفی در مشکل اختلال نعوظ نقش دارند که برخی از آنها مربوط به مشکلات روحی و روانی و برخی هم مربوط به مشکلات جسمی هستند.

 برای درمان اختلال نعوظ راهکارهایی مانند مصرف پاره ای از داروها پیشنهاد می‌شود. از جراحی به عنوان یک راهکار تهاجمی برای این مشکل یاد شده به عنوان یک راهکار مبارزه با اختلال نعوظ یاد می‌شود. بنابراین رایج‌ترین و شاید بهترین راهکار موجود در بازار برای درمان اختلال نعوظ استفاده از دستگاه وکیوم آقایان است. این دستگاه خونرسانی به آلت تناسلی را افزایش می‌دهد و کیفیت نعوظ مردان را بهبود می‌بخشد.

 

دستگاه وکیوم آقایان

دستگاه وکیوم آقایان

انواع مختلف پمپ آلت تناسلی

 به طور کلی دو نوع پمپ آلت تناسلی در بازار موجود است که دسترسی به هر دو آنها در بازار وجود دارد و امکان خرید اینترنتی و خرید حضوری آنها از وب سایت‌ها و داروخانه‌ها وجود دارد. گروه اول دستگاه‌هایی هستند که با کمک هوا و خلا کار می‌کنند. کارایی دستگاه وکیوم آقایان فوق العاده است و به عنوان یک گزینه خرید مقرون به صرفه شناخته می‌شود. خوشبختانه دسترسی به این دستگاه‌ها بسیار ساده است و فرد می‌تواند آنها را از فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها تهیه کند.

این مطلب را از دست ندهید:  روشهای محبوب برای درمان ناتوانی جنسی مردان

 دستگاه وکیوم آقایان به عنوان یک دستگاه ارزان قیمت در بازار شناخته می‌شود همراه با آنها یک حلقه پلاستیکی هم وجود دارد. این حلقه پلاستیکی حالت کشسانی داشته و به صورت یک نگهدارنده در قسمت انتها و پایه آلت تناسلی قرار می‌گیرد. این حلقه پلاستیکی از بازگشت خون از آلت تناسلی به رگهای خونی جلوگیری می‌کنند و به نوعی به حفظ حالت نعوظ کمک می‌کند. البته استفاده از این حلقه ممکن است کبودی‌هایی هم برای آلت تناسلی به وجود بیاورد که به عنوان عوارض جانبی قابل رفع شناخته می‌شوند.

 گروه دوم از پمپ‌های آلت تناسلی بر مبنای استفاده از آب طراحی شدند. این پمپ‌ها دارای یک سیلندر بلند هستند که با آب پر شده و باعث ایجاد مکش در داخل محفظه می‌شود. در مورد کارایی دستگاه وکیوم آقایان مبتنی بر آب نتایج مثبتی وجود دارد که تعیین کننده عملکرد و بازدهی مناسب آنهاست. نکته‌ای که استفاده از این دستگاه‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد، آلوده بودن پمپ و انتقال عوامل بیماری زا به مردان است. این موضوع ممکن است سلامت جنسی آنها را به خطر بیندازد. به همین دلیل استفاده از دستگاه‌های مبتنی بر آب رواج کمتری در بین مردان دارد.

اساساً استفاده از پمپ آلت تناسلی وکیوم به عنوان یک پمپ آبی قابل تصور است و می‌تواند همان کارایی قبل را داشته باشد. این در حالی است که دستگاه‌های آبی به عنوان دستگاه وکیوم آقایان قابل استفاده نیستند و کارایی آنها تنها بر مبنای استفاده از آب است.

دستگاه وکیوم آقایان

دستگاه وکیوم آقایان

آیا کارایی دستگاه وکیوم آقایان مناسب است؟ چه کاری برای بهبود کارایی دستگاه انجام دهم؟

 هنگامی که دستگاه وکیوم مردانه را بر روی آلت تناسلی خود قرار می‌دهید به احتمال زیاد هیجان زده هستید و می‌خواهید که بعد از استفاده نتیجه آن را ببینید. از طرف دیگر استرس و نگرانی یکی از اصلی‌ترین عوامل اختلال نعوظ است. پس به عنوان نکته ابتدائی سعی کنید که آرام و خونسرد باشید و دستورات استفاده از دستگاه وکیوم آقایان را به بهترین شکل اجرا کنید.

برای بالا بردن کارایی دستگاه وکیوم آقایان قبل از اینکه رابطه جنسی داشته باشید باید از آن استفاده کنید تا مطمئن شوید که به نعوظ شما قبل از شروع کار در بهترین حالت ممکن است. به یاد داشته باشید که اگر می‌خواهید اختلال نعوظ خود را به طور کامل از بین ببرید، باید زمان بیشتری از این دستگاه استفاده کنید و در استفاده از دستگاه زیاده‌روی نکنید. بنابراین به هیچ وجه در مورد کارایی دستگاه نگران نباشید و بدانید که برای آن یک روال استاندارد و طبیعی وجود دارد:

“کارایی دستگاه وکیوم آقایان بر مبنای افزایش خون رسانی به آلت تناسلی است. این دستگاه‌ها می‌توانند با ایجاد مکش جریان خون به آلت تناسلی را افزایش دهند و در نتیجه شما را به نعوظ بهتر برساند”.

 پس این دستگاه در ایجاد نعوظ بهتر، بالا بردن عزت نفس و بهبود رابطه جنسی نقش مستقیم دارد. نکته مهمی که در استفاده از این دستگاه به شما کمک می‌کند، تسلط کامل در کار با دستگاه است. همراه با هر کدام از این دستگاه‌ها معمولاً یک کاتالوگ یا یک دفترچه آموزشی داده می‌شود تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید.

نتیجه گیری

در حدود ۴۰ درصد از مردان ۴۰ سال به بالا تحت تأثیر اختلال نعوظ قرار دارند و اکثر مردان ۷۰ ساله و بالاتر با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کند. این موضوع می‌تواند اعتماد به نفس و خودباوری آنها را تحت تأثیر قرار داده و منجر به مشکلاتی در روابط عاطفی زندگی آنها شود. روش‌های مختلفی برای درمان اختلال نعوظ وجود دارد که استفاده از دستگاه وکیوم آقایان یکی از این موارد است. این دستگاه می‌تواند امتیازات متعددی برای فرد به همراه داشته باشد که عملکرد جنسی و عاطفی او را بهبود ببخشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دستگاه وکیوم اقایان، روش استفاده از آن، قیمت دستگاه وکیوم و بهره مندی از تخفیف های ویژه، میتوانید اینجا را کلیک کرده و از طریق فرم یا شماره های درج شده با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

همچنین برای خرید دستگاه وکیوم همراه و اطلاع از نحوه پرداخت و مشاوره های رایگان، میتوانید اینجا را کلیک کرده و با ما همراه باشید

3.7/5 ( 23 نظر )

6 ديدگاه

 1. milad خرداد 16, 1398 در 1:53 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام وقت بخیر، سوال داشتم از خدمتتون درباره دستگاه وکیوم آقایان. میخواستم ببینم آیا دستگاه وکیوم مردانه مورد تایید جامعه پزشکان هست؟
  و سوال دوم اینکه چقدر دستگاه وکیوم میتونه روی درمان اختلال نعوظ موثر باشه.
  با تشکر

  • گروه مهندسی پزشکی همراه خرداد 16, 1398 در 2:36 ب.ظ - پاسخ دادن

   سلام دوست عزیز، ممنون از سوالتون. باید خدممتون عرض کنیم که دستگاه وکیوم مردانه یا دستگاه وکیوم آقایان تقریباً توسط همه سایت‌ها و منابع معتبر به عنوان بهترین راهکار درمان اختلال نعوظ شناخته می‌شود. دستگاه وکیوم آقایان یکی از راه حل‌ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی و همچنین از بین بردن اختلال نعوظ است. استفاده از این ابزار شاید یکی از محبوب‌ترین روش‌های تقویت آلت تناسلی نباشد، اما تجربه نشان داده است که استفاده از دستگاه وکیوم مردانه خطرات بسیار کمتری نسبت به سایر گزینه‌ها دارد. مجوز ها و تاییدیه های مربوطه را در سایت میتونید مشاهده کنید.
   توصیه به شما دست عزیز این است که برای آشنایی بیشتر با مزیت های دستگاه وکیوم آقایان مقاله مربوطه را مطالعه کنید و اگر همچنان سوالی بود میتونید از طریق صفحه ارتباط با ما از مشاوره رایگان بهره مند بشید.
   موفق باشید

 2. Mohsen خرداد 21, 1398 در 0:53 ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام شب بخیر. میخواستم بدونم آیا استفاده از دستگاه وکیوم مردانه فقط برای افراد خاصی توصیه میشه یا نه ؟
  و آیا وکیوم آقایان میتونه به طور کامل اختلال نعوظ اقایان را برطرف کنه؟ سپاس

  • گروه مهندسی پزشکی همراه خرداد 21, 1398 در 1:00 ق.ظ - پاسخ دادن

   با سلام خدمت دوست عزیز گروه مهندسی پزشکی همراه
   پمپ وکیوم آلت تناسلی شناخته شده ترین و شاید ساده‌ترین راهکار برای درمان اختلال نعوظ است. اختلال نعوظ یا همان ED یکی از گسترده‌ترین اختلالات عملکرد جنسی در نقاط مختلف جهان است. بنابراین دستگاه وکیوم آقایان می‌تواند برای افراد با شرایط زیر مناسب باشد:
   • مردانی که جریان خون ضعیف به آلت تناسلی دارند؛
   • مردانی که سرطان کولون و سرطان پروستات خود را جراحی کرده‌اند؛
   • مردانی که با بیماری دیابت دست و پنجه نرم می‌کنند؛
   • مردانی که به دلیل مسائل روانشناختی مانند اضطراب، افسردگی و استرس اختلال نعوظ دارند.

   استفاده از دستگاه وکیوم می‌تواند به شکل‌های مختلفی بر عملکرد آلت تناسلی مردان تأثیر بگذارد و باعث تقویت عملکرد آن می‌شود.
   شما دوست عزیز میتوانید به صورت کاملا رایگان با مشاوران و متخصصان ما تماس گرفته و به طور کامل با مزیت دستگاه وکیوم آقایان و روش استفاده از پمپ وکیوم آشنا شوید. برای این منظور کافی است اینجا را کلیک کنید و با متخصصان ما تماس بگیرید

 3. آرمین خرداد 24, 1398 در 8:30 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام مقاله جالبی راجع به دستگاه وکیوم آقایان بود میخواستم تشکر کنم. اما همچنان یک ابهام برای من وجود داره، دقیقا متوجه نشدم که وکیوم مردانه چطور به درمان همیشگی اختلال نعوظ کمک میکنه و میتونه باعث تقویت آلت و بهبود عملکرد اون بشه.

  • گروه مهندسی پزشکی همراه خرداد 24, 1398 در 8:41 ب.ظ - پاسخ دادن

   سلام به شما دوست عزیز، نظر لطفتون هست. خوشحالیم که این مقاله تونسته مفید باشه واستون. اما راجع به سوالتون باید عرض کنم که:
   استفاده از دستگاه وکیوم می‌تواند به شکل‌های مختلفی بر عملکرد آلت تناسلی مردان تأثیر بگذارد و باعث تقویت عملکرد آن می‌شود. بنابراین دستگاه وکیوم آقایان به یکی از شکل‌های زیر می‌تواند کیفیت زندگی مردان را بهبود بخشد:
   • اکثر مردان مبتلا به اختلال نعوظ گزارش می‌دهند که ناتوانی در به دست آوردن و حفظ حالت نعوظ آنها پس از استفاده از پمپ آلت تناسلی بهبود یافته و عملکرد جنسی بهتری دارند.
   • این دستگاه‌ها کمک می‌کنند که مردان بدون استفاده از روش‌های پزشکی و دارویی به یک نعوظ طبیعی برسند.
   • استفاده از این پمپ یک روش غیرتهاجمی است و نیازی به عمل جراحی، تزریق در آلت تناسلی یا مصرف دارو توسط مردان ندارد.
   • از این دستگاه‌ها می‌توان همراه با سایر روش‌های درمانی مانند استفاده از داروهای خوراکی استفاده کرد و اثربخشی آن افزایش یابد.
   • دستگاه وکیوم مردانه در مقایسه با سایر روش‌های درمانی مانند داروهای خوراکی، خطرات بهداشتی بسیار کمتری دارد.

   امیدوارم این توضیحات ابهام شما دوست عزیز را برطرف کرده باشه، اگر باز هم سوالی پیرامون عملکرد وکیوم اقایان داشتین میتونید همین جا مطرح کنید یا از طریق فرم موجود در صفحه ارتباط با ما و یا تلفن های درج شده با متخصصان ما مستقیما در ارتباط باشین و به صورت رایگان از مشاوره بهره مند بشین. موفق باشید

نظر خود را ثبت کنید