مزایای دستگاه وکیوم آقایان

/, دسته‌بندی نشده/مزایای دستگاه وکیوم آقایان

مزایای دستگاه وکیوم آقایان

مزایای دستگاه وکیوم آقایان متعدد است و می‌توان آن را به عنوان راهکاری برای درمان اختلالات نعوظ در مردان معرفی کرد.

دستگاه وکیوم آقایان همچنین می‌توانند باعث جلوگیری از رشد و توسعه اقتصاد نعوظ در مردان شود که بیشتر مربوط به کمک به حالت سلامتی آلت تناسلی است. از آنجایی که این دستگاه به خونرسانی به آلت تناسلی کمک می‌کند، می‌کند، به مرور زمان می‌تواند باعث بهبود کیفیت نعوظ و قدرت ارگاسم در مردان شود.

 استفاده از دستگاه وکیوم آقایان برای درمان اختلالات نعوظ  زمانی بهترین گزینه ممکن محسوب می‌شود که مداخلات دارویی و جراحی تأثیر چندانی بر روی فرد نگذاشته یا امکان استفاده از این روش‌ها به علت مسائل پزشکی و ایمنی وجود نداشته باشد. بنابراین در این مطلب به بررسی بیشتر پمپ وکیوم آقایان خواهیم پرداخت و تأثیر آن را بررسی می‌کنیم.

دستگاه وکیوم آقایان چه کاری انجام می‌دهد؟

بزرگ‌ترین وظیفه دستگاه وکیوم آقایان ایجاد خلأ است که هم به حفظ حالت نعوظ و هم به افزایش اندازه آلت تناسلی کمک می‌کند. در واقع این ابزار از طریق افزایش حجم بافت اسفنجی آلت تناسلی باعث می‌شود که خون بیشتری وارد آلت تناسلی شده و حالت نعوظ ایجاد شود. از طرف دیگر این وسیله می‌تواند بر روی رباط نگه دارنده آلت تناسلی مردانه تأثیر مثبت گذاشته و انعطاف پذیری آن را بالا ببرد. تمامی این موارد دست به دست هم می‌دهد که دستگاه وکیوم هم در ایجاد حالت نعوظ مردان نقش مثبت داشته باشد و هم به عنوان یک راهکار برای افزایش اندازه آلت تناسلی استفاده شود.

مزایای دستگاه وکیوم آقایان

مزایای دستگاه وکیوم آقایان

 چرا باید از دستگاه وکیوم آقایان استفاده کنیم؟

 گفتن اینکه باید از آن استفاده کنیم یا بی خیال آن شویم، تا حدود زیادی به نحوه استفاده صحیح از دستگاه و تمرین کردن درست با آن بستگی دارد. همانطور که شما به دلایل مختلفی مانند افزایش سن یا سلامت جسمی ممکن است دچار عوارض جانبی جنسی شوید، راهکارهای مختلفی برای جبران این ناتوانی‌ها و اختلالات جنسی پیشنهاد می‌شود که یکی از آنها دستگاه وکیوم آقایان است.

 به طور کلی دلیل استفاده از دستگاه وکیوم این است که اختلالات نعوظ کاهش یابند و فرد نعوظ طبیعی داشته باشد. این دستگاه یک راهکار عالی برای افزایش اندازه آلت تناسلی و همچنین بالا بردن استحکام و حالت نعوظ در هر سنی است. این پمپ‌ها در مورد اکثریت مردم قابل استفاده هستند و کمک می‌کنند که کیفیت نعوظ آنها به بالاترین سطح ممکن برسد. بنابراین حتی افراد معمولی هم می‌توانند برای رابطه‌های جنسی خود از این دستگاه استفاده کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  علائم و علل اختلال نعوظ مردان-هرچه زودتر به جنگ این مشکل بروید!

از دیگر مواردی که احتمالاً شما را به استفاده از دستگاه وکیوم آقایان تشویق می‌کند این است که عوارض جانبی آن نسبت به سایر روش‌های درمانی کمتر است. عوارض جانبی دستگاه وکیوم آقایان و خطرات این پمپ‌ها کمتر از دارو و جراحی است. اگرچه ممکن است در اثر استفاده از این دستگاه در قسمت پایه آلت تناسلی یا قسمتی از بدنه آن دچار کبودی و تغییر رنگ شوید، اما به مرور زمان و با عادت کردن به دستگاه این مشکلات از بین رفته و می‌توانید تجربه بهتری داشته باشید.

اگر بحث اقتصادی برای شما اهمیت دارد، قیمت دستگاه وکیوم آقایان بسیار ارزان‌تر از خرید دارو و جراحی است. این پمپ‌ها به طور کلی غیر تهاجمی هستند و اثرات جانبی پایدار ندارند. این در حالی است که روشهای جراحی و داروی ممکن است که سلامت فرد را تحت تأثیر قرار دهند. اگر امتیاز دیگری در استفاده از دستگاه پمپ وکیوم آقایان می‌خواهید، لازم است بدانید که این دستگاه قابلیت استفاده به صورت ترکیبی با روش‌های دارویی و جراحی هم دارد. در نهایت فیزیوتراپیست های لگن و متخصصان سلامت جنسی معتقدند که استفاده از این دستگاه باعث می‌شود که فرد به مرور زمان نسبت به فعالیت جنسی خود تمرین بیشتری داشته و این به بهبود عملکرد نعوظ و جلوگیری از بی اختیاری در آن کمک می‌کند.

 

 

چه کسانی استفاده از دستگاه وکیوم آقایان را توصیه می‌کنند؟

دستگاه‌های وکیوم آقایان اغلب توسط برخی از متخصصین اورولوژی و جراح آن پس از اقدامات خاص نظیر جراحی پروستات یا پرتودرمانی برای سرطان پروستات تجویز می‌شوند، زیرا این روش‌های درمانی باعث کوچکتر شدن اندازه آلت تناسلی می‌شوند. راینا و همکارانش در سال ۲۰۰۶ یک آزمایش در مورد توانبخشی زود رس آلت تناسلی در 109 مرد که پروستاتکتومی رادیکال داشتند انجام گرفته است. او در این بررسی مردانی که روزانه از دستگاه وکیوم استفاده می‌کردند را نسبت به مردانی که از این دستگاه استفاده نمی‌کردند مورد بررسی قرار داد.

 نتایج آزمایشات راینا نشان می‌داد که در بین مردان استفاده کننده از دستگاه وکیوم آقایان، ۸۰ درصد گزارش کرده‌اند که می‌توانند رابطه جنسی مناسبی داشته باشند. این در حالی است که این آمار در طرف مقابل تنها ۳۷ درصد بود. در این بررسی ۳۲ درصد از مردان گزارش کرده‌اند که بعد از ۹ ماه می‌توانند حالت نعوظ به دست بیاورند. این در حالی است که در گروه دیگر تنها ۲۹ درصد از آنها توان به دست آوردن حالت نعوظ را دارند و تنها ۱۷ درصد از آنهابدون نیاز به روش‌های کمکی می‌توانند نعوظ خود را حفظ کنند.

از این نتایج محققان نتیجه گرفتند که استفاده اولیه از دستگاه وکیوم آقایان باعث بهبود رابطه جنسی، رضایت زناشوئی و مشکلات مربوط به آنها بعد از انجام جراحی است. نتایج آزمایش همچنین ثابت می‌کرد که کسانی که همراه با این دستگاه از روش‌های دیگری هم استفاده می‌کردند، نتیجه بهتری گرفته‌اند.

مزایای دستگاه وکیوم آقایان

مزایای دستگاه وکیوم آقایان

مقابله با عوارض جانبی جنسی ناشی از برخی از بیماریها، معلولیت‌ها و مواد دارویی

 برخی از شرایط پزشکی و ناتوانی‌ها  مانند دیابت، بیماری‌های قلبی، آسیب ستون فقرات، مالتیپل اسکلروزیس و مواردی از این قبیل می‌توانند بر عملکرد طبیعی جنسی تأثیر منفی بگذارد. هر کدام از این بیماریها و ناتوانی‌ها ممکن است خود را به شکل‌های مختلفی به نشان دهد که راهکارهای درمانی متفاوتی دارند. استفاده از دستگاه وکیوم آقایان می‌تواند برای بازگرداندن یا حفظ عملکرد طبیعی نعوظ آلت تناسلی کمک کند.

این مطلب را از دست ندهید:  پریاپیسم، شناخت و درمان

افرادی که به بیماری پیورین مبتلا هستند، در آلت تناسلی خود دچار شکستگی و خم شدگی می‌شوند و راهکار درمانی آنها استفاده از همین پمپ آلت تناسلی است. البته استفاده از دستگاه در این مورد باید با احتیاط انجام داد، زیرا فشار بیش از حد می‌تواند ناراحتی‌های ناشی از شدت انحنای آلت تناسلی را به بار بیاورد. در این مورد معمولاً به افراد توصیه می‌شود که از پمپ هیدرو مکس استفاده کنند که از پمپ وکیوم عملکرد بهتری دارد.

دستگاه وکیوم آقایان می‌تواند جنبه مثبت روانشناختی داشته باشد

 با وجود اینکه اختلالات نعوظ با وضعیت جسمی فرد ارتباط مستقیم دارد، اما باید بپذیریم که بخشی از آن مربوط به مشکلات احساسی و ذهنی فرد است که به مرور زمان با آنها درگیر می‌شود. این مورد در حالت نعوظ خود را بیشتر نشان می‌دهد که فرد پس از استفاده از مواد دارویی یا دستگاه به حالت نعوظ می‌رسد و بلافاصله وضعیت طبیعی خود را از دست می‌دهد.

 استفاده از دستگاه وکیوم آقایان این اعتماد به نفس را در مردان به وجود می‌آورد که به مرور زمان قادر به حفظ حالت نعوظ خود هستند و حتی با کمی تلاش می‌توانند بدون استفاده از دستگاه به نعوظ برسد. این موضوع بعد از مدتی خود را به شکل کاهش فشار و استرس نشان می‌دهد و در نهایت احساس خوشایندی برای مرد در رابطه جنسی به وجود می‌آورد.

اگر هنوز در مورد دستگاه وکیوم سوالی دارید اینجا را کلیک کرده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید

چه کسی می‌تواند از پمپ آلت تناسلی استفاده کند؟

به طور کلی دستگاه‌های وکیوم آقایان برای مردان مناسب هستند که خونرسانی به آلت تناسلی آنها کمتر است. این کاهش خونرسانی می‌تواند ناشی از بیماری‌هایی مانند دیابت، جراحی سرطان پروستات یا روده بزرگ و یا حتی شرایط روحی و روانی باشد. بنابراین دستگاه وکیوم آقایان کمک می‌کند که فرایند خونرسانی به آلت تناسلی به شکل مناسبی انجام گیرد و آلت تناسلی حالت طبیعی خود را حفظ کند. اما در موارد زیر استفاده از این دستگاه توصیه نمی‌شود:

 • کم خونی سلولی: برخی از گونه‌های کم‌خونی مانند لوسمی یا هرگونه اختلالات خونرسانی که باعث ایجاد حساسیت به خونریزی و یا لخته شدن خون می‌شوند.
 • اگر از داروهایی برای خون رسانی مانند وارفارین و هپارین استفاده می‌کنید: این داروها مانند داروهای ضد درد مثل آسپرین، ایبوپروفن و ناپروکسن برای عملکرد دستگاه‌های وکیوم مشکل ساز هستند و استفاده نکنید.
 • اگر از پریاپیسم رنج می‌برید: این بیماری باعث می‌شود که فرد برای مدت زمان طولانی تحت تأثیر درد و ناراحتی قرار گیرد و بهتر است در این مورد از دستگاه استفاده نشود.
این مطلب را از دست ندهید:  برای درمان اختلال نعوظ چه کنیم؟

عوارض دستگاه وکیوم آقایان

معمولاً در مورد استفاده از دستگاه وکیوم آقایان به آنها توصیه می‌شود که ابتدا به یک متخصص اورولوژی مراجعه کنند تا با تجویز آنها اقدام به خرید دستگاه کنند. استفاده از این دستگاه ممکن است با برخی عوارض جانبی همراه باشد که در برخی از افراد دیده می‌شود و در برخی قابل مشاهده نیست. به طور کلی بیشتر این عوارض جانبی ناشی از عدم استفاده صحیح از دستگاه است. برخی از عوارض جانبی این دستگاه عبارتند از:

 • درد یا کبودی: معمولاً درد یا خونریزی در پایه‌ی آلت تناسلی در چند روز اول استفاده از دستگاه طبیعی است که بیشتر به دلیل استفاده اشتباه از دستگاه است. این مشکل با گذشت زمان و یادگیری نحوه استفاده درست از دستگاه برطرف می‌شود.
 • لکه خونی در بدنه آلت تناسلی: معمولاً هنگام استفاده از این دستگاه ممکن است فشار بیش از حد به آلت تناسلی وارد شود. این فشار باعث ایجاد لکه‌های خونی در بدن آلت تناسلی می‌شود. کسانی که از پمپ وکیوم استفاده می‌کنند باید بهترین فشار و خلاء را برای دستگاه خود انتخاب کند.
 • کاهش احساس: این یک موضوع طبیعی است که قرار گرفتن آلت تناسلی تحت فشار و جمع شدن خون در آن ممکن است احساس فرد را تحت تأثیر قرار داده و زمان زیادی برای رسیدن به انزال نیاز داشته باشد. البته این حالت در مردان نسبت به یکدیگر متفاوت است.
 • نعوظ غیر طبیعی: استفاده نامناسب از پمپ وکیوم ممکن است باعث شود که فرد احساس نعوظ غیر طبیعی داشته باشد. برای غلبه بر این مشکل باید صبر و استقامت داشته باشید و شریک زندگی شما با شما کمال همکاری را داشته باشد.
مزایای دستگاه وکیوم آقایان

مزایای دستگاه وکیوم آقایان

دستگاه وکیوم آقایان چگونه می‌تواند به من کمک کند؟

 استفاده از دستگاه وکیوم آقایان یک راه درمانی برای اختلالات نعوظ نیست، اما به شما کمک می‌کند که خیلی سریع خود را برای یک رابطه جنسی با کیفیت آماده کنید. استفاده منظم از این دستگاه باعث بهبود اکسیژن رسانی به بافت آلت تناسلی، افزایش جریان خون و جلوگیری از انسداد خون می‌شود که باعث افزایش شانس حفظ عملکرد نعوظ و همچنین طول و قطر آلت تناسلی می‌شود.

مردانی که به طور مرتب از پمپ آلت تناسلی استفاده می‌کنند، رشد چشمگیری در عملکرد آلت تناسلی خود دارند و حتی می‌تواند به بهبود رضایت جنسی آنها کمک کند. بنابراین اگر قصد استفاده از دستگاه وکیوم آقایان را دارید بهتر است با نحوه صحیح استفاده از آن آشنا شوید و بهترین حالت را برای آن انتخاب کنید.

3.3/5 ( 86 نظر )

6 ديدگاه

 1. مهدی حقبار مرداد 2, 1398 در 2:53 ب.ظ - پاسخ دادن

  لطفا قیمت و مراحل را بفرمائید

  • گروه مهندسی پزشکی همراه مهر 19, 1398 در 6:06 ب.ظ - پاسخ دادن

   سلام خدمت شما دوست گرامی.
   لطفا با شماره های زیر در ارتباط باشید و هم از مشاوره رایگان قبل از خرید بهره بگیرید و هم در مورد روش خرید شما رو راهنمایی میکنند.
   با تشکر

   تلفن: 88631388 – 021 88631387 – 021 (گویا)

   تلفن همراه: 09128030606

 2. mehdi شهریور 31, 1398 در 10:10 ب.ظ - پاسخ دادن

  من تا به حال استفاده نکردم میشه راهنمایی کنید

  • گروه مهندسی پزشکی همراه مهر 19, 1398 در 5:58 ب.ظ - پاسخ دادن

   سلام خدمت شما دوست عزیز، ممنون از اینکه سایت ما رو برای پاسخ به سوالتون انتخاب کردین.
   شما میتونید برای اینکه پاسخی کامل و دقیق داشته باشید از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید و به صورت رایگان از راهنمایی های آن ها بهره مند بشید.

   تلفن: 88631388 – 021 88631387 – 021 (گویا)

   تلفن همراه: 09128030606

 3. سید محمد علی حسینی دی 18, 1398 در 10:13 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام خسته نباشید قیمت این دستگاه چند است

  • گروه مهندسی پزشکی همراه دی 19, 1398 در 1:51 ب.ظ - پاسخ دادن

   سلام دوست عزیز
   قیمت این محصول را در منوی محصولات، قسمت دستگاه وکیوم همراه میتونید مشاهده کنید

نظر خود را ثبت کنید